Kvaliteetsed kodulehed mõistliku hinnaga

kodulehed
kodulehed ja e-poed

Kodulehed ja e-poed

Kõik teenused ühest kohast! Lisaks veebimajutusele ja domeenide registreerimisele, pakume “võtmed kätte” kodulehe või e-poe tegemise teenust. Kodulehe või e-poe tegemisel kasutame erinevaid platvorme. Kujunduse tegemisel lähtume kliendi soovist ning kõik kujundused on kohanduvad (responsive) ja töötavad paljudel erinevatel seadmetel. Võta meiega ühendust ning saada oma mõtted ja ideed kasutades kontaktivormi

kodulehe haldusteenus

Kodulehe hooldus

Netpro pakub kahte tüüpi veebihaldusteenust: vajaduspõhine ja kuupõhine.

Vajaduspõhine – Tegevus on ühekordne ning seda tehakse vastavalt kokkulepitule.

Kuupõhine – Kõige mugavam teenus. Lepime kokku kindla kuutasu ja oleme Sinu jaoks alati olemas ning asjad saavad kiiresti lahendatud.

Võta ühendust!

Kodulehed 2020

Kodulehe tegemine

Tänapäeval on kodulehte tegemine tehtud väga lihtsaks, kuid mõnel juhul võib selle valmistamine muutuda keerukaks ja see tuleks jätta spetsialistide hooleks. Meie poolt valmistatud kodulehed on modernsed ja kohanduvad erineva ekraanisuurusega seadmetega. Põhiliselt kasutame WordPress sisuhaldustarkvara, mis on laialt levinud platvorm ning mida pidevalt uuendatakse. Tunneme wordpress’i läbi ja lõhki, seetõttu saame suurepäraselt hakkama ka keerukamate portaalide ja funktsioonide arendamisega. Kindlasti tutvuge tehtud projektidega.

Kodulehed 2020
Kodulehed 2020
Kodulehed 2020

E-poe lahendused

E-poe omamine ühele toodete müügiga tegelevale ettevõttele on praegusel infoajastul möödapääsmatu. E-pood on avatud 24/7 ja kliendid ühe enam ostavad oma tooted läbi e-poe. E-poe kasutamine peab kliendile olema lihtne ja mugav. E-poe lahenduste puhul kasutame enimlevinud platvorme nagu WordPress, OpenCart, PrestaShop ja Magento. E-poe kujunduse tegemisel arvestame tänapäevaseid standardeid ja kõik kujundused kohanduvad suurepärased nutiseadmete ekraaniga. Vajadusel aitame luua integratsiooni raamatupidamise programmiga või mõne laotarkvaraga. 

Kodulehed 2020
Kodulehed 2020
Kodulehed 2020
Kodulehed 2020
Kodulehed 2020